Merks Mežpilsēta
Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Piesakies konsultācijai pie kāda no mūsu zinošajiem pārdošanas konsultantiem, lai uzzinātu visus sev interesējošos jautājumus par projektu vai rezervētu konkrētu dzīvokli!

Interjera apdare

image

Apdares kolekcija: CLASSIC Basic

image

Apdares kolekcija: CONTEMPORARY Basic

image

Apdares kolekcija: VINTAGE Premium

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Tas nozīmē, ka remontdarbus paveiksim mēs, Jums atstājot patīkamo dzīvokļa iekārtošanas procesu.

Dzīvokļa finansējums

Dzīvokļa finansējums

Ja Jums nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, noskaidrojiet savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu pirms rokas naudas līguma parakstīšanas. Mutiskās rezervācijas laiks domāts tieši šim mērķim. Mēs sadarbojamies ar AS “SEB banka”, AS “Swedbank”, AS “Luminor Bank” un AS "Citadele banka", taču kredīta saņemšanai Jūs varat izvēlēties arī citu banku.

Īsumā par svarīgāko

“Merks mājas” ir projekta attīstītājs, būvnieks un garantijas darbu veicējs vienā personā. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti katrā projekta realizācijas posmā un arī pēc tam.  

image

Pārdomāti plānojumi

Visus dzīvokļus raksturo augsta būvniecības kvalitāte un mūsdienīgs plānojums ar plašiem logiem. Visos dzīvokļos ieejas zona ir atdalīta no dzīvojamās zonas. Esam paredzējuši vietu arī ietilpīgiem sienas skapjiem, vienlaikus saglabājot plašuma sajūtu mājās.

image

Kvalitatīva apdare

Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Dzīvokļiem, kuri atrodas būvniecības stadijā esošajās ēkās, ir iespējams izvēlēties iekšējās apdares komplektāciju. Laiku, līdz kuram var veikt izvēli, uzzināsi pie pārdošanas konsultanta.

image

Projekta ērtības

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Māju komforta sajūta turpinās zaļā apkārtnē un drošos bērnu rotaļu laukumos, to papildina ērtas noliktavu telpas, velonovietnes un autostāvvietas. Mūsu projektu filosofijas centrā ir cilvēks, tādēļ darām visu iespējamo, lai jaunais mājoklis celtu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

image

Modernas tehnoloģijas

Projektam ir plānota B klases energoefektivitāte. Ieejas durvis katrā ēkā varēs atslēgt ar elektronisko kodu atslēgu (čipu) un pie 1. stāva ēkas ārdurvīm būs pieejama audio / video sarunu iekārta. Katrā dzīvoklī būs pieejams domofons. Skaitītāji tiks aprīkoti ar viedās nolasīšanas funkciju.

image

Daba rokas stiepiena attālumā

Izbaudi savu rīta kafiju uz sava balkona - tie būs katrā no projekta dzīvokļiem. Pirmā stāva iedzīvotājiem ar skatu uz upi vai mežu būs pieejamas privātas zaļās zonas. "Merks Mežpilsēta" būs vieta cilvēkiem, kuriem patīk aktīva atpūta pie dabas - pastaigas vai skrējiens pa mežu, peldēšanās Juglas ezerā, veikbords pie t/c "Sāga" un citas aktivitātes tuvākajā apkaimē.

8 soļi līdz jaunām mājām

1

Izvēle & pieteikums

Apskati pieejamos dzīvokļus mūsu projektos, izvēlies sev piemērotāko un veic tiešsaistes rezervācijas pieprasījumu vai piesaki tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem.

2

Dzīvokļa rezervācija

Pēc mājokļa izvēles pie kāda no mūsu pārdošanas konsultantiem vari veikt mutisku rezervāciju, kas ir spēkā 5 darba dienas.

3

Mājokļa finansējums

Ja tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, pirms rezervācijas līguma parakstīšanas uzzini par savām iespējām saņemt hipotekāro kredītu.

4

Apdares izvēle

Būvniecības stadijā esošajiem projektiem ir pieejamas bezmaksas vai maksas apdaru komplektācijas. Apdares risinājumus būvniecības procesā var izvēlēties līdz noteiktam laikam.

5

Dzīvokļa apskate klātienē un iespējamo nepilnību novēršana

Kad projekta būvniecība būs noslēgusies un būs iespējams apskatīt visas jaunā mājokļa nianses, varēsi kopā ar mūsu pārdošanas konsultantu novērtēt dzīvokli klātienē un parakstīt pieņemšanas-nodošanas aktu.

6

Pirkuma līgums

Pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas uzsāksim pirkuma līguma noslēgšanas procedūru un veiksim visu vajadzīgo dokumentu noformēšanu.

7

Atslēgu saņemšana

Pēc pilnas pirkuma maksas veikšanas un visu formalitāšu nokārtošanas tu kļūsi par pilntiesīgu dzīvokļa īpašnieku!

8

Garantija

Iekšējai apdarei mēs nodrošinām 2 gadu garantiju no ēkas nodošanas ekspluatācijā brīža vai no pirkuma līguma parakstīšanas brīža.