Merks Mežpilsēta
Harmonijā starp mežu un ūdeni

Projekts "Merks Mežpilsēta" atrodas unikālā vietā starp Dreiliņupīti un priežu mežu, kas sniedz projektam īpašu pievilcību. Rūpējoties par iedzīvotāju labsajūtu, tiks labiekārtota un apzaļumota piemāju teritorija, sastādīti augļu koki, ierīkoti vairāki bērnu rotaļu laukumi un lapenes iedzīvotāju atpūtai, svinībām, brīvajam laikam. Projekts "Merks Mežpilsēta" tiek attīstīts saskaņā ar B klases energoefektiviātes prasībām.

Dzīvokļu raksturojums

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari, tāpēc nebūs jānodarbojas ar remontdarbiem. Jauno saimnieku ziņā būs patīkamais dzīvokļa iekārtošanas process, piešķirot tam savu raksturu un stilu.

Projektu vizualizācijām ir ilustratīva nozīme, projektu attīstības gaitā tās var mainīties.


Divistabu
Divistabu
Māja 1

Kopējā platība: 35.20 - 47.10 m2
Pieejams stāvos: 1, 2, 3, 4, 5

Māja 2

Kopējā platība: 35.20 - 47.10 m2
Pieejams stāvos: 1, 2, 3, 4, 5

Māja 3

Kopējā platība: 35.20 - 47.10 m2
Pieejams stāvos: 1, 2, 3, 4, 5image
Trīsistabu
Trīsistabu
Četristabu
Četristabu
image

Harmonijā starp mežu un ūdeni

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Māju komforta sajūta turpinās zaļā apkārtnē un drošos bērnu rotaļu laukumos, to papildina ērtas noliktavu telpas, velonovietnes un autostāvvietas. Mūsu projektu filosofijas centrā ir cilvēks, tādēļ darām visu iespējamo, lai jaunais mājoklis celtu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.
 • image

  Projekta arhitektūra

  Dzīvojamajām ēkām būs pieci virszemes stāvi, kas harmoniski iekļausies dabiskajā ainavā. Viens pazemes stāvs tiks izbūvēts tehniskajām telpām un privātajām noliktavām.
 • image

  Koplietošanas telpas

  Ēku ieejas durvis būs slēdzamas un kāpņu telpas nodrošinās piekļuvi arī ēku pagrabstāviem. Ēku pirmajos stāvos plānotas koplietošanas telpas divriteņu un bērnu ratiņu uzglabāšanai.

 • image

  Kvalitatīvi un droši lifti

  Ēkās būs kvalitatīvi un droši lifti, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem. Lifti nodrošinās ērtu piekļuvi arī ēkas pagrabstāvam.

 • image

  Privātās noliktavas

  Katra dzīvokļa cenā ir iekļauta viena privātā noliktava 3 līdz 15 m2 platībā ēkas pagrabstāvā, kuram būs nodrošināta piekļuve ar liftu.

 • image

  Autostāvvietas

  Projektā būs pieejamas āra autostāvvietas, kuras varēs iegādāties ēku iedzīvotāji. Autostāvvietās, atsevišķi vienojoties, būs iespēja pieslēgt elektromobiļu uzlādes staciju.

 • image

  Pagalms

  Teritorija būs apzaļumota un iekārtota ar lapenēm, atpūtas zonām un bērnu rotaļu laukumiem ar gumijas segumu. Mēs uzskatām, ka mājīgumu papildina pievilcīga vide un iespēja atpūsties māju tuvumā gan ģimenēm, gan sporta cienītājiem, gan senioriem.

 • image

  Atpūta pie dabas

  Pāris minūšu attālumā no "Merks Mežpilsēta" ir plaši Rīgas meži patīkamām pastaigām vai aktīvam skrējienam.