Iepazīsti komandu

Aiz katras spēcīgas mājas stāv tikpat spēcīga komanda

Merks mājas vieno talantīgus jomas profesionāļus, kas ir katra mūsu sasnieguma pamatā. Kopā radām pārdomātus, mūsdienīgus un ilgtspējīgus mājokļus, lai tev būtu prieks izvēlēties savējo.

Inese
Berga

Pārdošanas konsultante
vairāk
Inese pārdod ar smaidu un pārliecinošu mieru. Jebkuru jautājumu noskaidro un atrisina mirkļa ātrumā un atbildi nekad parādā nepaliek. Inese ir uzkrājusi nozīmīgu pieredzi nekustamo īpašumu jomā un, ja ko iesāk, tad vienmēr noved līdz galam.

Grigorijs
Baratašvili

Pārdošanas nodaļas vadītājs
vairāk
Grigorijs ir mūsu nosvērtais inteliģents. Vienmēr laipns, korekts un zinošs, ar lielu pieredzi nekustamo īpašumu un to finansējuma risinājumu jomā. Grigorijam piemīt izcila humora izjūta, kas vienmēr trāpa desmitniekā!

Mikus
Freimanis

Valdes loceklis
vairāk

Mikus ir nekustamo īpašumu attīstīšanas flagmanis. Nozarē strādājis vairāk nekā 20 gadu, viņš zina visu par jaunākajām tendencēm un nesavtīgi dalās savās zināšanās un pieredzē. Demokrātisks vadītājs ar analītisku prātu, smalku humora izjūtu un spēju iedvesmot. Mikum piemīt talants saglabāt objektivitāti jebkurā situācijā. Projektu izstrādē un realizācijā vienmēr tiecas pēc labākā iespējamā rezultāta.

Valērijs
Vlasjuks

Pēcpārdošanas servisa vadītājs
vairāk
Valērijs ir mūsu realizēto projektu kvalitātes atslēga! Rūpējas, lai jaunajiem īpašniekiem mājokļi tiktu nodoti perfektā stāvoklī. Valēriju ir grūti izvest no pacietības, un viņš jebkurā situācijā saskata ko pozitīvu. Kolēģi viņu dēvē par komandas psihoterapeitu - vienmēr uzklausīs, nomierinās un palīdzēs.

Sanita
Buķe

Mārketinga nodaļas vadītāja
vairāk
Sanita ir mūsu enerģijas bumba, kura ar savu nebeidzamo pozitīvismu spēj piepildīt jebkuru telpu. Lai kāds būtu uzdevums, Sanita ir allaž motivēta atrast risinājumu. Viņas zināšanām – tāpat kā apbrīnojamām darba spējām – nav robežu.

Ludmila
Šakurova

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Mūsu komandas precizitātes un pedantiskuma paraugs! Vienmēr rīkojas profesionāli, nosvērti un mērķtiecīgi. Ludmila ir izcila dažādu iesaistīto pušu komunikācijā un viņas trumpis ir intuīcija. Ludmilai patīk detaļas, tāpēc visi viņas projekti ir kā bērni, kuri tiek loloti, cienīti un mīlēti.

Ivo
Dzenis

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs
vairāk
Sirdī arhitekts, Ivo ir nosvērtākais projektēšanas vadītājs pasaulē! Liekot lietā savu precizitāti, argumentēšanas talantu, iekšējo mieru un atbildības sajūtu, Ivo izstrādā standartizētus risinājumus mūsu projektos. Aizrautīgs optimists - spēj pajokot arī šķietami bezcerīgās situācijās un iedvesmot ar profesionālu padomu.

Inese
Gusta

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Kad nepieciešama dienišķā pozitīvisma deva, Inese ir kolēģis, pie kura vērsties. Viņa savu darbu veic ar lielu azartu un uzmanību, un stingri pieturas pie moto – neviena problēma nav neatrisināma. Inese ir vienmēr gatava jauniem piedzīvojumiem un izaicinājumiem kā darbā, tā ārpus tā. Viņa ir cilvēks, kurš nebaidās domāt ārpus rāmjiem un meklēt neparastus risinājumus. Septiņas reizes nomēri, vienreiz nogriez – tas ir par Inesi.

Madara
Vītola

Jaunākā nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Ja ir izaicinājums, tad Madara to pieņems, panāks vēlamo, turklāt izdarīs to perfekti! Komandas cilvēks, rūpējas par detaļām, kuras sākotnēji šķiet nemanāmas, bet ir ļoti nozīmīgas mūsu projektu realizēšanas procesā. Draudzīga, izpalīdzīga, precīza un atbildīga. Šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā.

Jānis
Dzenis

BIM koordinators
vairāk
Vissarežģītākos konceptus Jānis, mūsu BIM guru, spēj izskaidrot vienkāršā valodā - tā ir viņa superspēja. Viņu raksturo vēlme sakārtot un strukturēt informāciju, ja vien runa nav par datora darbvirsmu, kurā allaž valda radoša nekārtība. Jānis nekad neatsaka palīdzību, un viņa kabatā vienmēr ir kāds joks, kas spēj uzmundrināt pat pasaules Grinčus.

Evita
Krūmiņa

Mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja
vairāk
Evita ir kolēģis, uz kuru vienmēr var paļauties. Pozitīva un komunikabla, vienlaikus nosvērta un atbildīga – Evitai piemīt neticama spēja saglabāt mieru pat vissarežģītākajās situācijās. Lai veiksmīgi sasniegtu vēlamo rezultātu, nebaidās izkāpt no komforta zonas. Pateicoties savai bagātīgajai pieredzei, Evita ir lielisks cilvēks, pie kura vērsties pēc vērtīga padoma.

Māris
Hesse

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs
vairāk
Atsaucīgs, komunikabls un nosvērts – Māris ir kolēģis, ar kuru strādāt kopā vienmēr ir fantastiska pieredze. Nekāda haotisma – viņš ir mūsu darbarūķis, kurš uzdevumus uztver ar vislielāko atbildību. Lai panāktu vēlamo rezultātu, uzmanību pievērš pat vissīkākajām detaļām. Pateicoties Mārim, mūsu nodaļas birojā nu ir vēl viens lielisks kolēģis – suns Šēra.